• Wpisów: 216
  • Średnio co: 10 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 21:03
  • Licznik odwiedzin: 40 406 / 2354 dni
 
cleo1rochi2
 
Wiem, że ja i Oliwia nie jesteśmy aktywne na blogu ale to z powodu, że nie wiem co tak na prawdę pisać. Nasz blog przez dwa lata ma 6 tys. odwiedzin ale założę się, że jeśli byśmy była aktywne to miałybyśmy 3 razy tyle.

Jeśli chcecie aby ten blog był super, fajny i jeśli go lubicie to w wiadomościach dajcie pomysły.

Teraz takie małe wspomnienia.
Kiedy zaczynałam to miałam 11 lat. Uwielbiałam Monster High (MH). Miałam w planach mieć wszystkie lalki. W tym samym czasie MH polubiła też Oliwia. On miała 9 lat. I w pewnym dniu (chyba to były wakacje) Oli stwierdziła, że skoro tak lubimy MH to czemu by nie pisać i nich. I tak powstał nasz blog. Pisałyśmy codziennie kilka postów. Ale po pół roku znudziły mi się lalki i Oliwii też, więc nie pisałyśmy nic, bo YouTuberów jeszcze nie znałyśmy. I tak była półroczna przerwa. Nikt już nas nie oglądał. Kiedy próbowałam to naprawić to była końcówka 2013r. Teraz mam 13lat. Zaczęłam pisać o YT jacy to świetni ludzie tam są, ale to nic nie dało. I bardzo, bardzo chciałybyśmy mieć tego bloga z powrotem.

Może to jest dużo słów, ale miałam potrzebę napisać o tym, co czuję. I pisałam to od serca, więc jeśli dotrawałaś/eś do tego momentu to wesprzyj nas i napisz komentarz, pokaż, że jesteś. Dziękuję.

/Kleośkaa <3

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.